OFERTA DLA PRZEMYSŁU WŁÓKIENNICZEGO

Drodzy Państwo,

Współpracując z branżą tekstylnš od ponad 10-ciu lat będzie nam miło tą współpracę nawiązać także w nowej strukturze organizacyjnej i na równie korzystnych dla obu stron zasadach.
Firma "Margo Lyson T&C Agency" może zaoferować Państwu współpracę w wielu dziedzinach i na różnych warunkach w zależności od zapotrzebowania klienta .

Oferujemy zaopatrzenie przędzalni, tkalni i wykończalni w części zamienne, akcesoria do maszyn włókienniczych (proszę zajrzyjcie Państwo na nasze linki "dla tkalni", "dla przędzalni", "dla wykonczalni" i zapoznajcie się ze szczegółami ofert).
Szczególnie zasługuje na uwagę możliowść zaopatrywania w oryginalne części do rozciągarek Schlumberger , do innych maszyn przędzalniczych (skręcarek Volkmann, BD- wszystkie typy ,autoconerów Schlafchorst itd) , także do snowadeł i maszyn tkackich ( również do krosien Van de Wiele, Guesken, Dornier, Toyoda, Nuovo Pignone, Sulzer , MAV i innych ).
W każdym przypadku prosimy o przesłanie numeru katalogowego części, typu i numeru seryjnego krosna itd., a ofertę cenową wraz z warunkami zakupu prześlemy jak najszybciej. Oprócz artykułów i części zamiennych oferujemy do sprzedaży także maszyny używane "second-hand" lub eksportujemy Państwa zbędne maszyny o ile cena i stan techniczny oferowanych maszyn będzie zaakceptowany przez potencjalnego odbiorcę.

W przypadku importu maszyn uzywanych które by leżały w sferze Państwa zainteresowań proszę o przesłanie podstawowych parametrów technicznych ( także max. wieku maszyny do 10 lat , do 15 itd).
Możliwe jest zaoferowanie poszczególnych maszyn ( np. maszyn tkackich wszystkich typów z nicielnicowymi bądź żakardowymi maszynkami Staubli) lub całych ciągów i linii technologicznych.
Szczególną ofertę w tym zakresie możemy zaoferowac Państwu na niektóre kompletne linie przędzalnicze ( także kredytowanie w Banku amerykańskim na zakup maszyn Platt Sacolowell USA ) szczegóły w dziale "dla przędzalni"

Jeśli macie Państwo zbędne maszyny do sprzedaży proszę o przesłanie listy takich maszyn i podanie podstawowych danych technicznych ( typ maszyny, producent, rok produkcji, cena )

W szczególności są poszukiwane następujące używane maszyny:
kompletna linia do bielenia tkanin, krosna Sulzer (nawet stare), aparaty jigger do ciśnieniowego barwienia tkanin,kompletna linia do przędzenia bawełny systemem obrączkowym ( ok.10000 wrzecion),maszyna tnąca do przędzy szenilowej,maszyna do pikowania, maszyny do produkcji mini-kocy
Jeśli możecie Państwo zaoferowac którąś z pozycji prosimy o szybki kontakt.

Oprócz części, artukułów technicznych i maszyn oferujemy oprogramowanie do projektowania wzorów żakardowych dla tkalni lub dziewiarni z f-my EAT.

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji prosimy o kontakt bezpośredni lub za pośrednictwem faxu/internetu.
O firmie ] [ Oferta ] [ Referencje ] [ Kontakt ]
(c). 2001 Margo Lyson Trading & Consulting Agency. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: L & L Systemy Komputerowe