OPROGRAMOWANIE DLA PRZEM.WŁÓKIENNICZEGO -
"DESIGNScope Victor"


"DESIGNScope Victor" - najlepszy software dla projektowania wzorów żakardowych

Na program ten składają się poszczególne elementy:
 1. Menedżer programu EAT
 2. Główny program "DesignScope III Classic" będący kompleksowym programem zawierającym wiele funkcji i podprogramów np. funkcje wymiany kolorów, wypełniania kolorami, dodawanie/usuwanie wątku/osnowy, analiza kolorów, aplikacja konturów, aplikacje wątków, program wyszukiwania wątku/osnowy itd. Razem na ten program składa się ok. 34 podstawowych funkcji.
 3. Oprogramowanie SCAN III składające się z indywidualnych programów przystosowanych do przetwarzania otrzymanych wzorów na wzory przenoszone na tkaninę tj.
  • program Gamma - korekcyjny pozwalający na korygowanie kontrastów, nasycenia kolorami etc.
  • program "Define Area + Skew Correction" - pozwalający na prawidłowe zdefiniowanie (ułożenie) wzorów i ewentualną korektę jakichkolwiek nieprawidłowości, jakie mogą się pojawić ( to rozwiązanie jest opatentowane przez firmę EAT pod numerem patentu DE 40 00 066)
  • program "Color Indexing" pozwalający na utworzenie specjalnego indeksu kolorów.
 4. Oprogramowanie PRINT III - pozwalające na prawidłowe drukowanie różnych informacji w formacie dostosowanym do środowiska Microsoft Word97 lub 2000
 5. Oprogramowanie COM III - moduł składający się z różnych programów pozwalających na dostosowanie odczytu kolorów z komputera na "odczytywalne" przez krosna żakardowe wyposażone w różne typy maszynek żakarda jak Staubli-Bonas-Grosse-Schleicher

  [ powrót do oferty oprogramowania ]O firmie ] [ Oferta ] [ Referencje ] [ Kontakt ]
(c). 2001 Margo Lyson Trading & Consulting Agency. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: L & L Systemy Komputerowe