OPROGRAMOWANIE DLA PRZEM.WŁÓKIENNICZEGO -
"EAT 3D WEAVE"


"EAT 3D WEAVE" - rewolucja w pracy na splotach tkackich.

Eat 3D jest programem dla rozwoju i edycji splotów. Sploty mogą być rozpracowywane w ułożeniu trójwymiarowym.
Otwierając jakość 3D Weave symulujemy sploty i trójwymiarową animację na jednej stronie, jako pojedynczy splot generując jednocześnie kompletny splot na drugiej stronie. Teraz rzeczywiście jest możliwe, że każdy splot może być edytowany i przesunięty pojedynczym kliknięciem, a zmiany będą następowały w realnym czasie na obydwu stronach , ukazując się nawet w trójwymiarowym obrazie.
Animacja 3D może też być obrócona o kat 360 stopni we wszystkich kierunkach. W ten sposób można uzyskać podgląd poza strukturę obrazu z racji możliwości "rozwarstwienia" tkaniny i osiągnąć perfekcyjny wgląd w splot.
Ten proces fiest chroniony europejskim patentem 0692562 i patentem amerykańskim 5.829.478

Nowy rzeczywiste obraz wzorów

DesignScope wyświetla wzornictwo tekstylne bez względu na rozmiar wzoru w podglądzie

EAT - galeria

Selekcja już gotowych lub przygotowywanych wzorów jest wprowadzona do programu. Mogą być one pokazane jako podgląd (preview) w nowym rzeczywistym wyświetlaczu, selekcjonowane przez kliknięcie i zawieszone wraz ze wzorem na którym aktualnie się pracuje.

Zdefiniowanie maszyny

DesignScope zawiera konwersję i program "open weave" jako opcję. Pliki JC mogą być eksportowane w jakikolwiek żądany format maszyny żakarda (JC-4 etc) lub otwarty format "OWF"
Wszystkie parametry w nawiązaniu do funkcjonalności lub produkcji będą zapisywane, koordynowane i zachowane pomiędzy kreowanymi plikami.
One będą zawsze połączone (przyłączone) do pliku , mogą być odczytywane w każdym czasie.

Running_chain (ciąg operacji w projektowaniu)

Każdy krok podczas projektowania może być zachowany. Na prawej stronie używanego interfejsu kroki już osiągnięte , dostępne są w każdym czasie i automatycznie powtarzalne.
Jeśli pewne operacje należy powtórzyć lub wykorzystać przy innym projekcie , po prostu trzeba otworzyć wybrany wzór na przekształcanym projekcie i pierwszy zachowany krok na prawej stronie, a proces będzie całkowicie powtarzalny.

[ powrót do oferty oprogramowania ]O firmie ] [ Oferta ] [ Referencje ] [ Kontakt ]
(c). 2001 Margo Lyson Trading & Consulting Agency. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: L & L Systemy Komputerowe