Szanowni Państwo!

Cieszymy się ze mozemy zaprezentować producentom odzieży naszą najnowszą ofertę nadruków transferowych. Zajrzyjcie Państwo do katalogu i wybierzcie wzory , które Was interesują .
Nadruki charakteryzują się wysoką jakością i odpornością na pranie i temperaturę i są oferowane po naprawdę korzystnych cenach. Można je zamawiać jako pojedyńcze sztuki (min.24 szt.we wzorze) lub na arkuszach AO o wymiarach 930x630 mm . Oczywiscie nadruki dostarczane w arkuszach są duzo tańsze od wzorów oferowanych pojedyńczo.
Kalkomanie są oferowane w kilku podstawowych wykonaniach : jako "trójwymiarowe-puchnące" ( 3-D puff) , "płaskie" zrywane na gorąco, typu "glitter" - błyszczące - wszystkie wielokolorowe i licencjonowane.
Możecie Państwo kupić niewielką ilość nadruków celem wykonania próbnych nadruków. Istnieje również możliwość zamówienia maszyn do druku transferowego (szczegółową ofertę znajdziecie Państwo pod linkiem o tej samej nazwie).

Jeśli nie jesteście zainteresowani zakupem maszyny możemy zaoferować współpracę w zakresie usługi nanoszenia nadruku na Państwa wyrobach.

Zapraszamy do obejrzenia katalogu transferów, folii lenticular oraz maszyn do nanoszenia transferów.


Swoje uwagi i ewentualne pytania prosimy kierować na nasz
adres internetowy lub pod numer tel/faxu 042-6795355

Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i zapraszamy do współpracy.

O firmie ] [ Oferta ] [ Referencje ] [ Kontakt ]
(c). 2001 Margo Lyson Trading & Consulting Agency. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: L & L Systemy Komputerowe